• Facebook Basic Square

Kaunim metsalaul 2020

Kilingi-Nõmme Gümnaasium korraldas 23. jaanuaril 2020.a laulukonkursi “Kaunim metsalaul 2020”, mis koosnes solistide ja õpilasansamblite konkursist Pärnu maakonna ja Pärnu linna üldhariduskoolide, muusikakoolide ja laulustuudiote õpilastele. 5.- 6. klassi arvestuses tuli II kohale Jana Trink Erakooli laulustuudio õpilane Mia Saar lauluga "Siin on oja" (O.Ehala / V. Härm). Juhendajad Merlin Madisson ja Jana Trink.

Tunneme elust rõõmu! Loengute sari 60+

TUNNEME ELUST RÕÕMU! ALUSTAME LOENGUTE SARJA VANUSELE 60+ Tutvustame, kuidas on võimalik säilitada õppimisvõime, parandada füüsilist vormi, tulla toime haigustega, suurendada sotsiaalset suhtlemist, leida endas rahu ja tasakaal ning tunda elust rõõmu. Kui inimese tegevus talle rahulolu pakub, siis on ka hing terve. 20.jaanuar (esmaspäev), kell 11:00-12:30 ELUKESTEV ÕPE JA SELLE TÄHTSUS Õppimisvõime ja toimetulek muutustega. Praktiline tegevus: muusikateraapia Lektor: täiskasvanute koolitaja muusikapedagoog Jana Trink 10.veebruar (esmaspäev), kell 11:00-12:30 TERVISLIKU TOITUMISE TOEL TERVENA ELATUD ELUAASTATE PIKENDAMINE Kohalik toit ja tervis. Praktilised soovitused igapäevase toidu tervisl

Talve selgroog saab muusikaga murtud

Jana Trink Erakooli pilliõppijate talvekontsert "Taliharja kontsert" 17.jaanuaril 2020, kell 17:00 Pärnu Keskraamatukogu suures saalis. Piletiprii Musitseerivad kitarri- ja klaveriõppijad, löökpilli- ja ukuleleõppijad, bändid. Juhendajad: Merlin Madisson, Mall Pöial, Mairi Vare, Jüri Kukk, Raivo Tammoja ja Tõiv Tiits Talve selgroog saab muusikaga murtud.

SA Pärnu Vabahariduskeskus

  • w-facebook
  • w-youtube