EESTI VABARIIK 103

Jana Trink Erakool on aastaid kinkinud Eesti Vabariigi sünnipäeval pärnumaalastele kauni ja südamest tuleva kontserdi.

Aastal 2015 toimus Pärnu Vanalinna Põhikoolis esimene kontsert „Kodu“. Kuna saal jäi kuulajatele-vaatajatele väikeseks, toimusid järgmistel aastatel esinemised juba teatris Endla ja Pärnu Kontserdimajas. Sünnipäevakontserti ootas Pärnu rahvas väga ja saalid olid alati puupüsti rahvast täis. Seda kena traditsiooni soovisime ka sel aastal jätkata. Paraku seab maailma vallutanud koroonahaigus meile oma piirangud. Vähe sellest, et me ei saa kokku tulla ja koos sünnipäeva tähistada, me ei saa ka koos laulda ja musitseerida. Sellele vaatamata on meie kooli õpetajad ja õpilased selleks pidupäevaks valmistunud ja igat hetke, mis lubatakse kas või paarikaupa koos olla, ettevalmistuseks kasutanud. Proove ja lindistusi on tehtud nii kooli- kui ka puhkepäevadel. Soovisime kontserdilehe avada 24.veebruaril, Eesti Vabariigi sünnipäeval, aga meist olenematutel põhjustel ei jõudnud me kõiki lugusid nii kiiresti lindistada.

Täname meie tublisid õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid Janat, Merlinit, Tõivu, Malli ja Jürit. Tänu teile jõuab tükike meie pidupäevakontserdist veebikaudu ka kuulajateni.

Eesti on meie kodumaa. Eesti Vabariigi sünnipäev liidab meid kõiki ühte.

NB! Lehekülg täieneb pidevalt.

Karoliine Rochell Karula.jpg
moon river.jpg