ImproviSSimo 2020

Tere tulemast omaloomingu kontserdile!

Oleme muusikahuvilistele noortele korraldanud seitse aastat omaloominguõhtut ImproviSSimo, kus koostöös juhendajaga on loodud muusikapala, mille õpilane ImproviSSimol ette kannab. Meie soov on tekitada noortes muusika ja kultuurihuvi ning luua alus elukestvale muusikaharrastusele. Mälestuseks kontserdist jääb õpilastele väike köidetud noodivihik, mille sees on kõigi omaloodud muusikapalad.

Alati on ImproviSSimole kutsutud inspireerivaid muusikainimesi, kes jagavad oma kogemusi ja annavad objektiivset tagasisidet loodule. Eelnevatel aastatel on oma kogemusi noortele jaganud Kadi Sepp, Tormi Kevvai, Indrek Palu, Kaisa Lillepuu, Paul Neitsov, Ariel Marksalu, Peeter Hansen ja Hain Hõlpus. Nende tagasiside ja innustus on alati palju elevust tekitanud. Ka praegu on meil õpilased, on nende looming ja on külaline, seekord Marek Talts. Kitarrist, kelle muusikaline fookus on rütmimuusikal ja improvisatsioonil.

Aga sel aastal tuli kevad teisiti. Teisiti toimub ka meie kontsert. Seekord virtuaalselt.

Siin lehel on noorte muusikahuviliste fotod ja klõpsates nende pildil, saate te kuulata omaloodud muusikapalasid ning klõpsates Marek Taltsi fotol, kuulate te näpunäiteid muusikutele tulevikuks.

Õpilasi juhendas Mall Pöial.

Tervituslaul "Istun kodus" valmis õpetaja Jana Tringi (sõnad ja video) ja Merlin Madissoni (muusika) juhendamisel. Esitavad  Jana Trink Erakooli laulustuudio õpilased.

ImproviSSimo 2020 korraldamist toetab Pärnu Linnavalitsus.

Põnevat kontserdielamust!

Marek Talts kitarrist.png