KOGU ELU ON TEE...

21. juunil toimus Pärnu Koidula muuseumi aias kontsertetendus „Kogu elu on tee…“, millega tähistasime Jana Trink Erakooli 30. tegevusaastat.

Kontserdi eesmärgiks oli pakkuda muusikalist elamust Pärnumaa inimestele ja külalistele, anda esinemis- ja eneseväljendamise võimalus Pärnu linna muusikahuvilistele kollektiividele, tervitada endiseid ja praeguseid õpilasi ning tänada kooli kollektiivi ja juhatajat Jana Trinki, kes 30 aastat on omanimelist kooli vedanud ja kes sel päeval tähistas oma juubelisünnipäeva.

Artikkel Pärnu Postimehes:

Kontserdilaval astusid üles Jana Trink Erakool laulustuudiod ja külalistena Meeli Pärna tantsukool WAF, ansambel Kõlarüü ning naiskoor Põllepaelad. Kontserdikava koosnes kahest osast ja esitusele tuli 34 laulu- ja 6 tantsunumbrit.

Esinejaid saatis erinevatest muusikutes kokkupandud bänd, keda juhendas Hain Hõlpus.

Juhendajad Jana Trink, Merlin Madisson, Tõiv Tiits.

Õhtujuht Elmar Trink.

Fotograaf Karmen Kärg

Helitehnik Jaan Marten Pukk

Kontsertetendust toetas Pärnu linnavalitsus.