LAPSE PÄEV 2022

Jana Trink Erakooli eestvedamisel toimus 1. juunil Koidula muuseumi vabaõhulaval  kontsert „Lapse päev“.

Lapsi rõõmustasid Jana Trink Erakooli mudilased, solistid ja ansamblid, stuudiokoorid Primo ja Supremo, võimlemisklubi Rüht ja naiskoor Põllepaelad. Kontserdi eel võttis sõna Pärnu abilinnapea sotsiaalvaldkonna alal Riido Villup ja muuseumi juhataja Elmar Trink.

Iga laps vajab hoolt ja armastust. Me kõik saame mõjutada maailma oma eeskujuga. Kõik , mida me täiskasvanud ette võtame või teeme, peegeldub vastu laste tegemistes ja käitumises. Tore, kui see peegelpilt on positiivne, tegus, kaaslasi märkav, hooliv, kiusamisvaba ja armastav. Igal lapsel peab olema kindlusetunne, et ta on oluline, vajalik ja hoitud.

Kõik lapsed vajavad pai, olgu see siis füüsiliselt või lihtsa pilguga edasi antud. Selle sündmuse pühendasime kõigile vahvatele lastele ja liitusime aktsiooniga "Teeme lapsele pai 2022"

#lapselepai #märkame11hoiame11