POSTITUSED

• Lasterühmad (6-11a),

• Väikerühmad, individuaalõpe

• Tööalase keele kursused

Õppetöö algab septembris. Eelmise aasta õpperühmad jätkavad sama tunniplaaniga.

Liituda saab kogu õppeaasta jooksul (ka järeltundidega)

Täiendame infot jooksvalt - tunniplaanid ja kursuste algus võib muutuda!

HISPAANIA keel

Hisp A1 70 t K 18.10, koolitaja: Anneli Rondo, algus 18. sept

ITAALIA keel

IT A1 70 t E 17.40/18.00, koolitaja: Anneli Rondo, algus 23. sept

PRANTSUSE keel

PRA A1 70 t N 17.00, koolitaja: Anneli Rondo, algus 26. sept

TESTI oma taset: siin

Vaata: Vastuvõtt ja hinnakiri

Hinnad:

70tunnise kursuse hind min 8 õppijaga rühmas on 350 € (korraga tasumisel, tasuda on võimalik ka osade kaupa).

Lisandub õppematerjali maksumus (õpik ja/või jaotusmaterjal)

Hinnakirjas näidatud kursuse auditoorsete tundide arv kehtib minimaalselt 8 õppijaga õpperühmale. Lõplik tunnihind sõltub õpperühma suurusest ja õppetundide arvust. Kui kursusele registreerub vähem õppijaid või nende arv õpperühmas väheneb märkimisväärselt, võib JTEK vähendada kursuse tundide arvu. Väikerühmas on õppetöö intensiivsem ja kursusetasu jääb samaks.

Tellitud kursused ja individuaaltunnid, paarisõpe ja minirühmad – tase, keelevaldkond ja kursuse maht vastavalt tellija eesmärkidele. Aeg ja tunniplaan kokkuleppel.

Küsi pakkumist info@janatrinkerakool.ee

Õpetaja: Anneli Rondo

Jana Trink Erakool on Töötukassa koolituskaardipartner

Kõigis täiskasvanute õpperühmade ainekavades töökeel vastavalt kursuse tasemele.

Kursused A1, A2, B1 edukalt lõpetanu saab hästi hakkama igapäevastes töö-situatsioonides – nt klienditeeninduses (ost-müük, asjaajamine, assisteerimine, hotellid, turism, taastusravikeskused jne), s.h A1 lõpetanu väga lihtsa sõnavara ja väljenditega.

Kursusele registreerimiseks:

palun teatage täpne soov (s.h tase, info seniste sama keele õpingute kohta), õppija ja maksja nimed ning kontaktid info@janatrinkerakool.ee või tel 443 1006, 5626 4884 või koolimajas J.V. Jannseni 7a

Koolituslepingute sõlmimine enne kursuse algust

Vt ka: Huvihariduse ja huvitegevuse toetus peredele - Pärnu linnalt: http://www.parnu.ee/index.php/linnakodanikule/sotsiaaltoeoe-ja-tervishoid/toetused-soodustused/185-sotsiaaltoetused/1251-huvihariduse-ja-huvitegevuse-toetus-vaeikese-sissetulekuga-leibkondadele

Asume J.V Jannseni 7a (http://kaart.delfi.ee//?bookmark=e6946f4070ece024f4c65d3b0022241a) Liftiga saab kolmandale korrusele.

ARHIIV