KONTSERT KODU 2015

Taassünnipäevale pühendatud kontsert-piknik 20. augustil 2015 Koidula muuseumi aias. Esinesid pasunakoor Õnn tuli õuele, Jana Trink Erakooli laulustuudiod, naiskoor Põllepaelad, Piccolo orkester ja Koidula etluskonkursi laureaadid.

ESIETENDUS MÄNGIME BULLERBY LAPSI" 1. OKTOOBER 2015

ÕPIME BULLERBY LAPSI 2015

24.- 28 augustil toimus Jana Trink Erakoolis muusikanädal. Näitetrupp Jankel alustas muusikaetenduse Bullerby lapsed proovidega. Esietendus toimub 1.oktoobril, rahvusvahelisel muusikapäeval.

EMADEPÄEVA MUUSIKAKOHVIK 2015

9.mail 2015 Strand & SPA Konverentsihotelli Jurmala saalis. Emadepäeva eel astus muusikakohvikus publiku ette 119 esinejat, kellest noorimad olid kolmeaastased. Ligi viietunnise kontserdi ajal hoolitsesid suupistete eest naiskoor Põllepaelad, kes rõõmustas kuulajaid ka lauluga. Külalisesinejatena astusid üles naisansambel Sireenid Saaremaalt ja šõutantsutrupp Frenzy.