HINNAKIRJAD

Keeleõppe hinnakiri 2023 /2024

Muusikaõppe hinnakiri 2023/2024

Tellitud kursused ja individuaaltunnid: tase, keelevaldkond ja kursuse maht vastavalt tellija eesmärkidele.

Aeg, tunniplaan ja õppekeel kokkuleppel.

Küsi pakkumist: info@janatrinkerakool.ee.

LISATEENUSED

Pakume ruume koolituste, seminaride, kontsertide, vastuvõttude jm ürituste korraldamiseks J.V. Jannseni 7a, III korrusel, (majas lift, maja ees kaldtee).

Teid ootavad kaasaegsed õppeklassid ja tore kollektiiv.

Ruumides olemas tahvel. Võimalik kasutada dataprojektorit, pabertahvlit, WIFI (parooliga), helitehnikat. Koridoris kohviaparaat.

Küsi pakkumist: info@janatrinkerakool.ee

tel. +372 443 1006; +372 5626 4884

Ruumide rendihinnad .png

Tehnika ja teenused