top of page
Koorijuht.png
PP1.jpg
Koor.jpg
Uued_Põllepaelad.jpg
Põllepaelad 2021 august.jpg
Põllepaelte lauluproov.jpg
Põllepaelad Tõstamaal.jpg
NAISKOOR PÕLLEPAELAD

 

Naiskoor Põllepaelad kasvas välja 2009 aastal loodud lastevanemate koorist. Põhiline, mis lauljaid ühendab, on mõnus seltskond. Naiskoor Põllepaelad peab oluliseks pereväärtusi ja järjepidevust. Koos laulavad tütred, emad ja vanaemad.

Põllepaelad on sümbol - hoolivus, koos tegemine, austus ja oma kogemuste edasi andmine, see loob tugeva sideme erinevate põlvkondade vahel. Põllepaelad on alles noor koor, aga ta kasvab, nii nagu kasvavad meie noored pered. Traditsiooniks on saanud laulda Emadepäeva Muusikakohvikus, mis on Jana Trink Erakooli korraldatud iga-aastane suurüritus. Üles on astutud Eestile

oluliste tähtpäevade tähistamisel ja osaletud laulupidudel.

Oodatud on sügisel toimuv laululaager, kus seatakse plaanid järgmiseks hooajaks, tutvutakse uue repertuaariga, räägitakse naistejutte ja tuntakse end lihtsalt mõnusalt. Meelsasti võetakse oma ridadesse uusi lauljaid, kel säde silmis ja laulurõõm huultel.

Naiskoori elu juhib särtskas õpetaja-dirigent Jana Trink, kelle taktikepi all hakkab laulma ka kõige väiksem viisipidaja. Üle proovisaali ukseläve lubatakse ainult üks mees, Tõiv Tiits, kes on koori teine dirigent. Hääl paisub, sõnadest saavad mõtted ja viisidest laulud.

 

Naiskoor Põllepaelad on MTÜ Priimus kollektiiv.

https://www.facebook.com/Naiskoor-P%C3%B5llepaelad-640622223079410/

bottom of page