Veebitunnid.jpg

VEEBIKURSUSED

Keeleõpe Google Meet-is, Zoomis, Skype’i vms teel sarnaneb tavalisele keeleõppele.

Ka veebitundides saab teha kuulamisülesandeid, vaadata videot, teha paaris- ja grupitööd ning kontrollida kirjutamisoskust kõigile nähtava tahvli abil.

Veebitundidena pakume nii grupi- kui ka individuaalõpet. Veebis toimuv õpe on turvaline ja aitab aega kokku hoida.

Individuaalõpe annab võimaluse valida, millal, kus ja kelle juhendamisel keelt soovitakse õppida. Kursuse koostame õppija taset, soove, vajadusi ja eesmärke arvesse võttes. Õppetöö intensiivsus ja maht kokkuleppel.

Küsi pakkumist: 443 1006 või info@janatrinkerakool.ee

Kuidas?

• Veebikursuse saad valida meie kursuste seast: https://www.janatrinkerakool.ee/kursused

• Individuaalõppes pakume eesti, inglise, itaalia, prantsuse, soome ja vene üld- ja tööalast keelt ning vestluskursusi

• Tavaliselt toimub kaks akadeemilist tundi korraga. Minimaalne akadeemiliste tundide arv on individuaalõppe puhul 20.

Mida on vaja?

• Vaja on internetiühendusega arvutit või nutitelefoni. Kui lauaarvutil ei ole sisemist mikrofoni, saate kasutada mikrofoniga kõrvaklappe.

• Õppematerjali on võimalik soetada koolimajast (J. V. Jannseni 7a, Pärnu linn). Mõne kursuse puhul võib õppematerjal osaliselt / täielikult olla veebis. Soovides seda paberkandjal, tuleks leida printimisvõimalus.

Enne õppega alustamist edastage palun alljärgnev info kooli meilile (vt ülal):

• Teie keeleoskuse taset.

• Teie õpingute eesmärki: kas selleks on suhtlusoskuse parandamine, taseme tõstmine, tööalase keeleoskuse täiendamine vms.

• Kui intensiivselt soovite õppida - kas üks, kaks või kolm korda nädalas.

• Millised on Teie ajalised eelistused (hommik/ pärastlõuna/ õhtu).