SÜGISULG 2016

Pärnu linna ja maakonna noorte solistide konkurss

Oli suuri õnnestumisi ja pirakaid eneseületusi, oli komistusi ja ukerdamist, oli naeru ja ka pisaraid. Aga kõige rohkem oli ikka armastust muusika vastu, mis meid liidab ja edasi liikuma innustab.

KONTSERT KODU 2016

21. veebruaril 2016 Pärnu teatris Endla
Kontsert KODU - Eesti Vabariigi 98. sünnipäev

Esinesid:

Jana Trink Erakooli laulustuudiod
Mihkel Lüdigi nimeline meeskoor
Naiskoor Põllepaelad
Piccolo Folk

Meeleolukad pildid kontserdile eelnevast proovist ja kontserdipilte akside vahelt

MÄNGIME BULLERBY LAPS

Iloni Imedemaa sünnipäeval 2016

Teatritrupp Jankel Bullerby lugudega külas Iloni Imedemaal, kes tähistas 10. sünnipäeva Haapsalus 5. juunil 2016.
Jana Trink Erakooli laululapsed, juhendajad Jana Trink ja Heli Tammsalu.

Fotod: Merle Pulk

EMADEPÄEVA MUUSIKAKOHVIK 2016

7.mail Emadepäeva muusikakohvikus  tähistati lisaks emadepäevale ka Jana Trink Erakooli 25. sünnipäeva
Muusikalisi maiuspalu pakkusid JTEK laulustuudiote mudilased, koolinoored, täiskasvanud ia naiskoor Põllepaelad.
Juhendajad: Jana Trink, Katrin Kokk, Tõiv Tiits ja Mall Pöial
Sünnipäevalaule saatis Hain Hõlpuse bänd

Kokanduslikud meistriteosed naiskoorilt Põllepaelad

Emadepäeva muusikakohvik oli avatud traditsiooniliselt Strand SPA & Konverentsihotelli Jurmala saalis ·