KONTSERT "AEG", EESTI VABARIIK 106

18. veebruaril tähistasime Pärnu Nooruse Majas kontserdiga "Aeg" väärikalt Eesti Vabariigi 106. sünnipäeva.

Lavalaudadel astusid üles Jana Trink Erakooli laulustuudio ansamblid ja solistid, stuudiokoorid Primo ja Supremo, ansambel Kõlarüü ning naiskoor Põllepaelad. Lauljaid juhendasid Jana Trin ja Tõiv Tiits. Kaunid avasõnad kontserdil lausus abilinnapea Ene Täht.

Eesti Vabariigi aastapäeva kontsert on eriline sündmus, kus läbi laulude ja muusika saab väljendada meie ühtekuuluvust läbi aja kulgemise. Selline ajalalude esitamine kätkeb endas lapsepõlve, kooliaega, aastaaegade vaheldumist, erinevaid sündmusi ja tõdemist, et me kõik jääme vanaks.  Aga me ei unusta minevikku ja vaatame lootusega tulevikku.

Meeleolud kontserdist jäädvustas fotodele Jüri Vlassov.

Sündmust toetas Pärnu Linnavalitsus.