POSTITUSED

LÄTI keele kursus 2017/2018

Täiendame infot (tunniplaan, kursuste algus) jooksvalt.

LÄTI keel

A1   40 t   tunnid 1-2 x nädalas    algus märtsis 2018, registreerimine

Vaata ka: Vastuvõtt

Hind:

40tunnise kursuse hind min 6 õppijaga rühmas on 260 € (maksta saab ka osade kaupa)

Kursusetasudele lisandub õppematerjali maksumus.

Näidatud kursuse auditoorsete tundide arv kehtib minimaalselt 6 õppijaga õpperühmale. Lõplik tunnihind sõltub õpperühma suurusest ja õppetundide arvust.

Kui kursusele registreerub vähem õppijaid või nende arv õpperühmas väheneb märkimisväärselt, võib JTEK vähendada kursuse tundide arvu. Väikerühmas on õppetöö intensiivsem ja kursusetasu jääb samaks.

Tellitud kursused ja individuaaltunnid: tase, keelevaldkond ja kursuse maht vastavalt tellija eesmärkidele. Aeg, tunniplaan ja õppekeel kokkuleppel.

Küsi pakkumist: info@janatrinkerakool.ee

Õpetaja: Agita Keerd

Jana Trink Erakool on Töötukassa koolituskaardipartner

Kõigis täiskasvanute õpperühmade ainekavades töökeel vastavalt kursuse tasemele.

Kursused A1, A2, B1 edukalt lõpetanu saab hästi hakkama igapäevastes töösituatsioonides – nt klienditeeninduses (ost-müük, asjaajamine, assisteerimine, hotellid, turism, taastusravikeskused jne), s.h A1 lõpetanu lihtsa sõnavara ja väljenditega.

Kursusele registreerimiseks:

palun teatage täpne soov (s.h tase, info seniste sama keele õpingute kohta), õppija ja maksja nimed ning kontaktid info@janatrinkerakool.ee või tel 443 1006, 5626 4884 või koolimajas J.V. Jannseni 7a

Koolituslepingute sõlmimine enne kursuse algust: E – R kl 9 - 18 (kokkuleppel ka hilisematel kellaaegadel)

Asume nüüd J.V Jannseni 7A (http://kaart.delfi.ee//?bookmark=e6946f4070ece024f4c65d3b0022241a) Liftiga saab kolmandale korrusele.

ARHIIV